شماره تماس 88551253-021

نظام ارزشی کارین

"تخصص تعهد ماست  ، تعهد مسئولیت ماست"

 

تنوع در عملکرد و متعهد به اصول

کارین بر ارائه خدمات متنوع در سطح بالا به مشتریان خود متعهد است. کارین با رویکردی متمایز، بر اساس احترام به نیازهای متفاوت مشتریان خود به ویژه شرکت کنندگان و ارائه دهندگان، می کوشد پایبند به اصول اخلاقی و توسعه حرفه ای خود باشد.

تمامیت و مسئولیت

کارین همیشه به دنبال انجام کار صحیح و نه آسان است تا تجربه ای متفاوت را از مراحل پیش از برگزاری، برگزاری و پس از برگزاری برای همگان خلق نماید. کارین در راستای مسئولیت اجتماعی خود در تمامیت حوزه های مربوطه دارای عینیت، پاسخگو و مورد اعتماد می باشد.

اعتبار و تمرکز

مجموعه کنفرانس های کارین (بیش از ۲۳ کنفرانس داخلی و بین المللی) به عنوان رویدادهای علمی معتبر در میان جامعه علمی شناخته شده و افزایش تعداد مقالات ارسالی (انتشار بیش از ۵۰۰۰ مقاله داخلی و بین المللی) و شرکت کنندگان هر دوره (پذیرایی از ۱۰۰ هزار مخاطب داخلی و بین المللی) دلیلی بر این ادعا است. کارین از طریق فعالیت های کنفرانس، لوح فشرده مجموعه مقالات کنفرانس، و امکان چاپ مقالات در مجلات معتبر بین المللی بر توسعه و ترویج دانش نظری، پژوهش های مفهومی، و دانش حرفه ای تمرکز دارد.

شفافیت در اجرا

کارین با تدوین سیاستی تخصصی برای برنامه ریزی، مدیریت و اجرای همایش های عمومی و تخصصی، امکان نظارت کامل بر اقدامات و فعالیت ها را برای مشتریان خود فراهم ساخته است.

تخصص

برگزاری کنفرانس، همایش و سمینارهای تخصصی داخلی و بین المللی، مرکز تمرکز کارین است. پرسنل مجرب و آموزش دیده و برخورداری از سرور های قدرتمند، نرم افزارهای اختصاصی و شبکه قدرتمند ارتباطی و اطلاع رسانی، کارین را به یکی از متخصصین این حوزه تبدیل ساخته است.

کارآیی

کارین توانایی برگزاری انواع همایش ها و نشست های تخصصی در داخل و خارج از کشور را با راندمان بالا و هزینه های مقرون به صرفه دارد. زنجیره ای کاملی از خدمات در کنار هم، کارین را به کارآفرینی کارآمد مبدل ساخته است.

تجربه

بیش از یک دهه فعالیت، برگزاری بیش از ۲۳ کنفرانس بین المللی در ایران، ترکیه، مالزی و سایر کشورها، کوله باری از تجربیات ارزشمند را برای مدیران و کارکنان سخت کوش کارین فراهم آورده است تا در برگزاری و سازماندهی رویدادهای آتی از آن به بهترین شکل بهره گیری نمایند.

ارتباطات بین المللی

کارین شبکه گسترده ای از ارتباطات با مراکز اقتصادی، فرهنگی، هنری، علمی، پژوهشی و دانشگاهی را در طی سال ها فعالیت خود ایجاد نموده است. دعوت از برجسته ترین سخنرانان و چهره های مطرح داخلی و بین المللی و برگزاری کارآمد انواع همایش ها در ایران و خارج از کشور، از جمله ویژگی های مهم کارین در این حوزه است. مجموعه دوره های کنفرانس های بین المللی شرکت سرآمد همایش کارین یک جامعه بزرگ، چند ملیتی و دوستانه از پژوهشگرانی که علاقمند به اشتراک ایده هایشان هستند را شکل داده است.

درباره کارین

مجموعه بین المللی کارین طراح و برگزارکننده بزرگترین کنفرانس های علمی در ایران و کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی است. مهمترین اهداف مجموعه بین المللی کارین در این بخش عبارتند از:
  • ارتقا و به روز آوری دانش
  • بررسی و هم اندیشی پیرامون مهمترین مسائل و چالشهای روز صنعت و بنگاه ها
  • فرهنگ سازی و اشاعه فرهنگ مطالاعات و پژوهش

ایمیل

فرم ورود